"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

ZIMNÍ ZAHRADY

V letních měsících vám sluneční paprsky mohou vyhřát zimní zahradu na více než 65°C. Toto je opravdu velmi nepříjemné jak pro člověka, tak i pro zvířata a rostliny. Aby prostředí za skleněnou plochou zůstalo příjemné i v létě, nabízí STOBAG bohatý sortiment textilního zastínění pro zimní zahrady. Široká škála tvarů, barev a celkového vzhledu stínícího prvku Stobag nabízí dokonalé řešení pro každou konstrukci zimní zahrady. V široké nabídce produktů najdeme i markýzu, která umí zastínit jak horizontální prostor střechy, tak vertikální prostor čelní stěny zimní zahrady. Veškeré prvky stínící techniky lze plně automatizovat pomocí senzorů světla, čidla větru a jiných doplňkových zařízení.Gardena 200 - myrkýza na zimní zahradu podvěšená

AIROMATIC

Markýza Airomatic je nejpoužívanějším modelem k zastínění zimních zahrad. Jednoduchá a elegantní konstrukce. Optimální napnutí látky zajišťuje patentovaný pružinový mechanismus. Široký výběr upevňovacích prvků pak dává řešení na téměř jakoukoliv zimní zahradu. Pohon umožňuje elektronicky řízený motor s automatickým koncovým vypínáním.

Gardena 300 - markýza na zimní zahradu s vedením na kraji

TARGA – TARGA/PLUS

Tento model markýzy je vhodný především pro velké prosklené střechy, zimní zahrady i pomocné konstrukce. Posuvné vodící lišty umožňují bezproblémové zastínění speciálních tvarů zimních zahrad, včetně těch zešikmených. Systém Targa/Plus byl vyvinut společností Stobag a umožňuje zastínění i před čelní část středy až do délky 140cm. Jedná se o patentovanou technologii teleskopických vodících lišt. Zabudovaný pružinový mechanismus ve vodících lištách nám zaručuje optimální napnutí látky a to i při mírném sklonu střechy.

Gardena 500 - markýza na zimní zahradu se zalomením

ARCADA

Další specialitou firmy Stobag je speciálně konstruovaná markýza Arcada. S touto markýzou lze zastínit střechu i přední svislou plochu zároveň. Tento systém slouží nejen jako zastínění a clona, ale zároveň jako ochrana před pohledy zvenku.

Hliníkové vodící lišty uzpůsobíme přesně dle profilu vaší zimní zahrady. Je možné je ohnout v jednom, nebo ve více, obloucích a to až do úhlu 90°. V této markýze je použit osvědčený systém mechanismu plynových pružin v koncové liště. Tento systém umožňuje dokonalé vypnutí látky v jakékoliv poloze.