"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

Svislé fasádní clony

Jak zastínit velké zasklené fasádní plochy? Svislá fasádní clona od společnosti Stobag je ideálním řešením. Široký výběr tohoto prvků stínění umožní zastínit prakticky jakoukoliv svislou plochu. Tyto markýzy tak zajišťují optimální klima v místnosti a současně zajišťují ochranu před pohledy kolemjdoucích osob a zvídavého sluníčka. Svislé clony jsou vyráběny individuálně vždy na míru. Stálá kontrola kvality a použití ověřené značkové tkaniny s až 100% ochranou proti UV záření zaručí nejvyšší bezpečnost i funkčnost markýzy.

Kotvení:
  • Zeď
  • Strop
Ovládání:
  • Manuální (nasazovací klika)
  • Motorické (dálkový ovladač, tlačítkový spínač, aplikace chytrého telefonu)

VERTICAL


Jedná se o klasickou svislou markýzu. V nejjednodušším provedení se dodává bez ochranného kastlíku. Boční vedení probíhá nerezovými lanky, nerezovými tyčemi nebo hliníkovými vodícími lištami. Štíhlá konstrukce VERTICALU ve spojení s precizním technickým provedením nám umožňuje montáž na téměř jakémkoliv místě. Clona Vertical-light je provedení clony s boxem. Na výběr je elegantní zakulacený tvar nebo moderní hranatý. Ochranný samonosný kastlík je podepřen vodícími lištami. Montáž je do ostění nebo předsazena na fasádu.

UNIVERSAL


Široký výběr bočního vedení: nerezové lanko, nerezová tyč, vodící lišta hliníková. Takto široký výběr vedení látky nám tak nabízí značný prostor v řešení a řadu možností. Kompaktní konstrukce umožňuje využití UNIVERSALU na balkónech a v zimních zahradách i jako tvůrčí prvek v moderní architektuře fasád.

VENTOSOL


Tato svislá fasádní clona představuje moderní a precizní zastínění fasád s velkým rozsahem využití. Díky systému SIR (Soft Integrated Retaining System), který funguje na principu zipu, je zaručena maximální stabilita vnitřního vedení látky. Markýzy VENTOSOL tak obstojí i ve vysokých rychlostech větru (120 km/h, testováno ve větrném kanálu: 220 x 200 cm). Nový typ Ventosol 5600 s motorem je vhodný na plochy až do 30 m2.

VENTOSOL-CRISTAL


Široké využití především v restauračních zařízeních. Být venku bez průvanu a deště, oslavovat, bez ohledu na vítr a počasí? To všechno umožňuje průhledný VENTOSOL CRISTAL, který je odolný proti povětrnostním vlivům. Díky vysoce kvalitní průhledné PVC folii není výhled ničím narušený. V místnosti zůstává přirozené denní světlo a tím se zvyšuje komfort. Fasádní zastínění s širokým spektrem využití, které je moderní, spolehlivé a odolné proti silnému větru. S tímto všestranným systémem začne venkovní sezóna dříve a končí později.