"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

Sklopné markýzy

Ideální řešení zastínění přízemních obchůdků a jejich výloh. Využití těchto markýz najdeme ale i na oknech či jako boční zastínění pergol či balkonů. Nastavení sklonu od 0-180 ° dává těmto markýzám širokou variabilitu způsobu využití. Poskytují příjemné prostředí v místnosti a zároveň i perfektní ochranu před sluncem a pohledy zvenku. Široký výběr látek a barev konstrukcí dodá našemu domu elegantní vzhled.

Kotvení:
  • Zeď
  • Strop
Ovládání:
  • Manuální (nasazovací klika)
  • Motorické (dálkový ovladač, tlačítkový spínač, aplikace chytrého telefonu)

METRO - METRO/BOX

Ramena se sklápí od hřídele s látkou až do klonu 170 °. Typ provedení Metro je s viditelným návinem látky, typ Metro/Box látku schová při zatažení do kompaktního boxu. Šikmo vysunutou látkou se docílí při otevřeném okně dobré cirkulace vzduchu. Přitom nám je umožněn krásný výhled ven.


VISOMBRA


Tato sklopná markýza je geniální kombinací svislého a výklopného prvku. Nastavitelná poloha úhlu sklonu markýzy od 0 ° do 180 ° a volitelně nastavitelný bod vyklopení. Toto nabízí použití markýzy Visombra u velkých okenních ploch. Výklopná ramena pod pružinovým napětím jsou zajištěna v každé poloze proti větru a při maximálním úhlu vyklopení se automaticky zablokují.