"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

SAMOSTOJNÉ STÍNĚNÍ

Prakticky libovolné umístění samostatně stojných markýz dává tomuto typu stínění předpoklad k využití na různorodou ochranu před sluncem jak pro soukromé, tak i komerční prostory. Efektivní ochrana v zahradních restauracích, tržištích, na vlastním hřišti. Tímto způsobem dokážeme zastínit prostor o velikosti až 40m2. Vhodný způsob ukotvení pak dává jistotu stabilního prvku. V případě motorického ovládání lze markýzy doplnit otřesovým či větrným čidlem. I zde nabízíme široký výběr barevného provedení, včetně více jak 400 látkových vzorů.Gardena 200 - myrkýza na zimní zahradu podvěšená

OMBRAMOBIL

Jedná se o samostatně stojící dvojitou markýzu, která zastínění až 25 m2. Naše společnost je prostřednictvím svého partnera nabízí jako zastínění na farmářské trhy nejen v Praze, ale po celé České republice. Další využití si tato markýza najde v restauračních provozech, na zahradách, ale i ve školách a školkách. Klasická kloubová ramena jsou opatřena integrovanou pružinou. Ta vysunou obě strany Ombramobilu najednou. Bezpečnou stabilitu zajistí pouzdra k zabetonování, nebo pak stojiny ve tvaru „T“. Kazetový typ markýzy dává při zataženém stavu látce i ramenům trvalou ochranu. Markýzu Ombramobil lze tak nechat bez dalších úprav venku i v zimě.

Gardena 300 - markýza na zimní zahradu s vedením na kraji

BOXMOBIL

Chytrý systém dvou kazetových markýz na konstrukci ocelových opěr, je vhodný především k využiti v gastronomii, na koupalištích nebo doma. Její využití je prakticky stejné jako u markýzy Ombramobil. Jedinečný design kazety je k dostání v hranatém nebo lehce zakulaceném tvaru. V uzavřené kazetě je látka v zasunutém stavu optimálně chráněna před povětrnostními vlivy. Stabilitu markýzy zajistí buď betonový podstavec nebo pouzdra zapuštěná do země.