"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

Markýzy

Výsuvné markýzy firmy Stobag se vyznačují především svým precizním provedením a kvalitou. V roce 2017 navíc společnost Stobag získala ocenění za design "reddot award 2017 winner", což je známka velmi vysokého standardu. Naší společností je tak ctí tuto značku zastupovat na českém trhu. Velmi dobrá komunikace a pravidelná školení pak dávají našim zákazníkům jistotu, že markýzám Stobag, opravdu rozumíme.


Ovládání markýz

Markýzy lze ovládat buďto manuálně, pomocí nasazovací kliky, anebo komfortněji pomocí elektromotoru. Novinkou je možnost ovládání pomocí tabletu, či chytrého telefonu. Elektricky ovládané markýzy lze opatřit navíc bezpečnostními prvky typu: otřesové čidlo, větrné či dešťové čidlo. Ne každý prvek je však vhodný pro daný dům a tak je dobré výběr vhodného bezpečnostního prvku konzultovat s odborníky.

Kotvení markýz

Každá markýza má odlišný způsob kotvení, na každý typ se používá jiný druh a počet konzol. Výběr vhodného kotvícího materiálu je především na nás, jelikož svými zkušenostmi a doporučeními výrobce, dokážeme přesně určit, co bude pro Váš případ vhodné. Naše společnost používá výhradně kotvící materiál Fischer a to jak chemickou maltu, tak kotvy samotné. Na těchto věcech se u nás opravdu nešetří, čímž dáváme našim klientům jistotu pevného a stabilního uchycení markýzy. Do zateplení pak používáme speciální kotvy Thermax Fischer, které se vyznačují především přerušeným tepelným mostem. Nedochází tak k promrzání v místě kotvení.

Thermax Fischer