"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

Kazetové markýzy

Kazetové provedení markýz značí plné krytí hřídele s potahem při staženém stavu. Jejich životnost je tak, při správném používání, prakticky nekonečná. Široká nabídka typů kazetových markýz dává jistotu vhodného výběru pro každé individuální řešení našich zákazníků. Společnost Stobag „jde s dobou“ a tak v nabídce najdete kulatý, hranatý, minimalistický, kubistický design boxu.


Kotvení:
  • Zeď
  • Strop
  • Krokve
Ovládání:
  • Manuální (nasazovací klika)
  • Motorické (dálkový ovladač, tlačítkový spínač, aplikace chytrého telefonu)

CASABOX, TENDABOX


Vzhledem k cenové dostupnosti jsou tyto kazetové markýzy nejvíce prodávaným produktem v tomto sortimentu. Úzký a elegantní box, který chrání potah markýzy. Tyto markýzy jsou vhodné na zastínění menších prostor a to do maximální šíře 5,5 metru s maximálním výsuvem 3 metrů.

SELECT BOX


Markýzu SelectBox lze využít pro zastínění středně velkých ploch. Tuto kazetovou markýzu lze jako jedinou opatřit výsuvným volánem (120cm). Stejně jako klasická řada markýz Select, je i tato opatřena trojhraným nosným profilem. Montáž konzol lze tak uzpůsobit vhodným podmínkám ke kotvení. Ramena markýzy jsou viditelná i při zataženém stavu. Jsou umístěná pod krytem potahu.

CAMABOX


Moderní kubistický design, to je hlavní rys této markýzy. Jednoduché liniové řešení se hodí k této architektuře. Integrované LED osvětlení uvnitř kastlíku dodá této markýze využití i ve večerních hodinách. Rozmístění konzolí je zde variabilní na nosný profil. Je tím zaručeno rovnoměrné zatížení po celé šířce markýzy. Maximální rozměry jsou: šířka: 5 metrů, výsuv: 3 metry.

PURABOX


Zcela nový produkt společnosti Stobag. Nejkompaktnější kazetová markýza, kterou kdy Švýcarská firma Stobag vyvinula. Purabox se vyznačuje minimálními rozměry, nadčasovým velmi elegantním designem. Nastavení sklonu od 0-90°.

RESOBOX


Kazetová markýza Resobox byla vyvinutá pro zastínění velkých ploch. Tuto markýzu lze opatřit až 6 rameny. Její maximální šířka je tak 18 metrů a výsuv až 4 metry. Zastínit tak můžeme prostor o velikosti až 70m2.

MESABOX


Kazetová markýza s teleskopickými rameny. Jedinečná patentovaná technologie teleskopických ramen společností Stobag. Využitelnost této markýzy je především v gastronomických provozech. Při maximální šířce 7 metrů lze tuto markýzu opatřit výsuvem až 4 metrů.